Wiek 50 lat
Miasto Łódź (łódzkie)
Oferuję 2000.00 PLN za wieczór
Wzrost: 167
Kolor włosów: ciemne
Długość włosów: długie
O mnie: Prawda jest taka, że uwielbiam przebieranki. Kocham seksowne stroje i dziwkarskie ciuszki. Mam całą masę butów, które większość facetów zwalą z nóg. Problem polega na tym, że mój mąż kiedy się dla niego przebieram wyzywa mnie od dziwek. Nie czuję się swobodnie z moimi fantazjami przy nim. Zawsze się obawiam co powie. Chcę kogoś kto będzie się tym podniecał tak jak ja. Oferuję sporo kaski plus siebie samą.
Moje wymagania: Mężczyznę odrobinę młodszego ode mnie, takiego który podziela moją pasję, a na mój widok w różnych ciuszkach będzie stał na baczność. Spotkania wieczorne w hotelach, na noc wracam do nudnego męża.
Preferencje: romantycznie, kolacja przy świecach, delikatnie, masaże erotyczne, seks tradycyjny, cyberseks, seks oralny, seks analny, seks bez stosunku, podglądanie, ekshibicjonizm, ostro, seks w dziwnych miejscach, seks w miejscach publicznych, dominacja, seks na pierwszym spotkaniu, zniewolenie, eksperymenty, odgrywanie scenek